Extra

 

Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je poukazem na absolvování výtvarných kurzů.

Jestliže si nejste jisti, jaký kurz vybrat, nemějte obavy. Nemusíte zadávat druh kurzu ani termín lekcí. S držitelem poukázky se domluvíme sami.

Navíc nabízíme v rámci dárkového poukazu možnost předplacení pouze Vámi zvoleného počtu lekcí. V tom případě cena 1 lekce (2 hodiny) je Kč 300,-

MÁTE ZÁJEM O DÁRKOVOU POUKÁZKU?

vyplňte následující formulář, my se Vám ozveme a zbytek doladíme společně.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Tel. kontakt

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  poukaz

   

  Tvoříte sami, připravujete se na talentové zkoušky, nevíte, kam se dál ubírat, …?

  Rádi byste zkonzultovali téma, koncepci, výběr prací, …?

  Využijte možnosti individuální lekce s některým z našich lektorů. Jsme připraveni se Vám intenzivně věnovat.

  Individuální lekce probíhají v zázemí galerie OFF/FORMAT. V případě potřeby jsme ochotni po domluvě lekci uskutečnit v prostředí Vašeho ateliéru.

  Cena individuální lekce (60 minut) je Kč 400,-

  Hledáte vhodnou cestu jak stmelit kolektiv?

  Výtvarné umění nabízí pro tento účel široký prostor při sdílení společných kulturních zážitků.

  Pro zájemce naplánujeme a zrealizujeme jednodenní či vícedenní výtvarnou dílnu, sympózium či plenér. Cílem může být jak skupinová společná tvorba, tak plnění individuálních zadání. Snažíme se o vytvoření zábavného a zároveň kulturního programu. Náplň, formu i místo konání výtvarných dílen navrhneme pro Vás na míru a budeme je finalizovat při společných konzultacích.

  Teoretický kurz dějin výtvarného umění je primárně určený studentům našich přípravných kurzů, tedy zájemcům o studium na středních či vysokých uměleckých školách.

  V průběhu 4 lekcí (1 lekce = 45+45 minut s krátkou přestávkou) Vám ve zkratce představíme či osvěžíme základní znalosti z teorie a dějin výtvarného umění.

  Tímto kurzem chceme přispět k Vašemu úspěšnému absolvování pohovoru či testu z oborových znalostí u přijímacích zkoušek. Kurz Vám poskytne jak základní potřebné informace, tak odkazy na vhodnou doplňující studijní literaturu. Po absolvování kurzu navíc obdržíte zpracované studijní podklady v tištěné formě.